Svetainė kraunasi
sv24.png
 
 
Vidaus sportinės dangos
Visos, patalpų viduje naudojamos sportinės dangos turi atitikti kelis esminius reikalavimus ir praeiti atitinkamus testus: Tai: Smūgio sugėrimo jėgos testą. Kamuolio atšokimo aukščio testą. Deformacijos kontrolės testą. Slydimo testą.

Mes siūlome platų sportinių dangų spektrą nuo fitneso ar mokyklų sporto salių iki arenų kuriose vyksta tarptautinės varžybos. Pas mus Jūs galite surasti sportinę dangą atitinkančią Jūsu poreikius.

Taip pat siūlome didelę gamą guminių dangų skirtų aerobikos salėms, sveikatingumo centrams, fitneso klubams, treniruoklių bei svarmenų salėms. Tai guminė grindų danga sudaryta iš polimeriškai surištų gumos granulių su spalvotos sistetinės gumos dalelytėmis. Atsparumas, lankstumas, saugumas, komfortabilumas,atsparumas slydimui, geras estetinis vaizdas bei plati spalvinė gama - viso to dėka ši danga idealiai tinka sporto salių grindims.

BSW Regupol. BSW - tai pasauliniu mastu žinomas Vokietijos fabrikas.Vienas iš lyderiaujančio BSW koncerno pristatomų prekinių ženklų - Regupol - tai didžiausias dangų asortimentas, skirtas įrengti tiek vidaus, tiek lauko sporto objektų grindis. Šios dangos sudarytos iš gumos granulių ir poliuretano surišėjų, todėl tokiu mišinio pagrindu pagamintos dangos pasižymi išskirtiniu elastingumu, ilgaamžiškumu, atsparumu dėvėjimuisi, įskaitant ir eksploataciją su startukais, pačiūžomis, žolės riedulio lazdomis, golfo vežimėliais, automobiliais. Šios dangos gaminamos rulonais, lapais, plytelėmis ir kitomis formomis (trinkelėmis, stačiakampiais ir kitomis), tad toks asortimentas padės įrengti, net sunkiai prienamas vietas. Regupol dangos ir sistemos rekomenduojamos įrengti ypač aktyvaus judėjimo patalpas, sportui skirtas patalpas, kuriose reikalingas garso ir vibracijos izoliacija.

BSW Regupol dangos nereikalauja išskirtinės priežiūros. Įrengti galima ant visų kietų paviršių - asfalto, betono, medžio drožlių arba cetrio plokštės, tik tinkamai turi būti parinkti klijai.
UAB "Sportinės dangos" pristato BSW Regupol koncerno gaminamas lengvosios atletikos bėgimo takų dangas, kurios tinkamos tiek lauko, tiek vidaus aikštelėms įrengimui, dangos skirtos tiek aukščiausio lygio sporto kompleksams, tiek mokyklų ar klubų stadionams įrengti. Lengvosios atletikos bėgimo takų dangos pasižymi ilgaamžiškumo, patvarumo savybėmis, atsparios vandeniui - nesusidaro telkšančios balutės, atsparios saulei, todėl neblunka. Taip pat pasižymi puikiu matmenų stabilumu, geru smūgio jėgos sugėrimu bei stipriu tempiant, geru sukibimu su pagrindu, todėl dangos sumažina tikimybę susižeisti paslydus, tokiu būdu apsaugomi atletai. Danga nereikalauja specialios priežiūros, ją paprasta įrengti - reikalingas asfalto arba betono pagrindas. Dangų paviršius pritaikytas sportinių linijų išpiešimui, kas yra būtina bėgimo takams.

BSW Regupol lengvosios atletikos bėgimo takai atitinka tarptautinius standartus, taip pat ir tarptautinės lengvosios atletikos federacijos reikalavimus - todėl tai garantuoja aukštą dangos kokybę.

Vidaus, fitneso, treniruoklių sporto salių danga

mt_ignore:

Vidaus, fitneso, treniruoklių sporto salių dangos - tai atsparios devėjimuisi, elastingos, ilgaamžiškos ir nereikalaujančios specialios priežiūros grindų dangos, kurios skirtos įrengti netik sporto sales, bet rekomenduojamos įrengti ir krepšinio, rankinio, teniso, badmintono, tinklinio bei kitų aktyvių sporto šakų aikšteles. Kaip ir kita BSW Regupol gaminama produkcija, šios vidaus sporto salių dangos yra lengvai ir greitai įrengiamos.

Everroll Classic yra tobula ir nebrangi sintetinė danga, kuri tinka žaidimų aikštelėms viduje ir lauke, fitness klubų salėms. Labai atspari susidėvėjimui ir paprasta priežiūrai.Gaminama gamykloje iš EPDM suspaustų granulių, danga gali būti įvairaus storio nuo 4 iki 12mm ir kelių atspalvių.Tiekiama rulonais kurių plotis 125mm. ilgis pagal užsakovo pageidavimus.
Everroll Performance flooring yra vardas universalių kaučiuko grindų dangų, kurios buvo įrengtos tūkstančiuose sporto klubų ir sporto salių visame pasaulyje. Jos atsparumas ir patvarumas, grindžiamas unikalia medžiagos sudėtimi. Yra idealus sprendimas didelio aktyvumo srityse, su puikia neslidžia charakteristika. Specialios funkcijos apima patrauklų stilių ir didelį spalvų pasirinkimą, bei spalvų kombinacijas, įskaitant ir nestandartines spalvas pagal jūsų individualius reikalavimus ir pageidavimus.

Berlin (juoda/pilka) Goa (juoda/raudona) Palau (juoda/mėlyna) Manaus (juoda/žalia)

Vidaus dangos 4-12 mm

Ypatingo elastano ilgaamžiška uždarų patalpų sintetinė danga su pastoviomis galios sumažinimo ypatybėmis. Dėl elastingumo grindų sistema suteikia saugų ir patogų paviršių visų tipų laisvalaikio sportui. Uždarų patalpų sportinė danga tinkama įvairioms sportinėms veikloms, įskaitant žaidimus su kamuoliu, tokius kaip krepšinis, rankinis, tinklinis, badmintonas, tenisas. Taip pat naudojamas kaip universalus paviršius posėdžių salėms, klinikoms ir įvairioms pramoninėms infrastruktūroms.

Vidaus dangos 4-12 mm Vidaus dangos 4-12 mm

mt_ignore:

Mes turime dviejų rūšių sportines dangas – vienas, skirtas naudojimui viduje, kitas – naudojimui lauke. Kiekviena iš jų buvo sukurta bendradarbiaujant su sporto federacijomis ir aukšto lygio varžybų sportininkais, ir jos turi daug pranašumų, lyginant su kitomis sportinėmis dangomis:
mt_ignore:
Perkeliamumas – skirtingai, nei fiksuotos sportinės dangos, mūsų dangos yra visiškai ir lengvai perkeliamos. Jei ateityje norėsite arba jums prireiks perkelti dangą į kitą vietą, jums reikės tiesiog tai padaryti. Pavyzdžiui, jei klientas persikelia į kitą salę, jam nereikia pirkti kitos dangos, jam tereikia perkelti mūsų dangą į kitą vietą. Taip pat, ir tai didelis pranašumas, kad galima trasformuoti salę ar lauko kortą į daugiafunkcinę erdvę, kadangi galima lengvai išmontuoti sportinę dangą ir naudoti erdvę kitiems, nei sporto, įvykiams (koncertams, vestuvėms, susirinkimams, vakarėliams etc.) ir sumontuoti ją vėl atgal, išsaugant jos kokybę ir investicijas į ją.

SPORTINĖS DANGOS

mt_ignore:
NAXOS PATMOS

Ilgaamžiškumas – mūsų dangoms suteikiama 15 metų ribota garantija. Tačiau jos sukurtos ir pagamintos taip, kad gali būti naudojamos kur kas ilgiau. Pirmosios dangos, kurias sumontavome, yra senesnės, nei šis laikotarpis, ir jos vis dar tokios pat geros, kaip ir naujos.
Reklama ant dangos – tiesiog sukeisdami plyteles su kitomis skirtingų spalvų, jūsų klientai gali reklamuoti savo arba savo rėmėjo vardą tiesiogiai ant dangos, tai daro dangą labiau personalizuota, ir leidžia tuomet uždirbti iš dangos.
Paprastumas – labai legva surinkti išrinkti, pritaikant vyrams/moterims, ir ji pritaikoma ant bet kokio galutinio kieto paviršiaus, įskaitant esamas dangas. Mūsų dangoms nereikia jokių klijų ar kitų fiksuojančių medžiagų, jos tiesiog pritaikomos prie esamo kieto paviršiaus, o sunkio jėga atlieka darbą. Jos sumontuojamos per labai trumpą laikotarpį (pavyzdžiui, du žmonės gali surinkti 900 m2 dangą per dieną) ir neleikalauja didelio darbo iki montavimo, bet koks kietas paviršius yra tinkamas.
Pritaikomos – jūsų klientas gali pasirinkti iš plataus spektro spalvų variantų žaidimo zonoms ir saugumui. Bet kuriuo metu, jei jis pageidauja pakeisti kai kurias, jam tereikia užsisakyti keletą pageidaujamos spalvos plytelių. Daugelio fiksuotų dangų, ypač medinių, atveju drėgmės ir vandens įsisunkimas yra didelė problema, ir gali rimtai pažeisti dangą.
Atsparumas – jos ne tik pasižymi dideliu atsparumu ekstremalioms temperatūros sąlygoms, bet taip yra antibakterinis produktas, ant kurio nesusidaro bakterijos ir grybelis. Dar svarbiau, kad jos yra visiškai atsparios vandeniui ir drėgmei. Tai ne problema mums, kadangi mūsų dangos nepatiria pažeidimų dėl vandens ar drėgmės, ir jos gali būti lengvai nuimtos tam, kad būtų pašalinta problemos priežastis, ir vėl sumontuojamos, kai problema išspręsta.

Tarptautinė rankinio federacija, pripažinusi mūsų dangos kokybę, ir atlikusi išsamius bandymus, patvirtino mūsų dangą IHF Sertifikatu, patvirtindama kokybę, kurią daugelis nacionalinių sporto federacijų, mokyklų, universitetų, viešbučių, sporto klubų ir savivaldybių jau žino ir naudoja. Dėl šios priežasties mūsų inventorius ir sportinės dangos yra pasirenkami naudoti juos varžybose ir renginiuose labai prestižiškų partnerių, tokių kaip:
Portugalijos rankinio federacija;
Portugalijos riedučių sporto federacija;
Portugalijos korfbolo (olandiškojo krepšinio) federacija;
Ispanijos krepšinio federacija;
Portugalijos teniso federacija;
Italijos rankinio federacija.

 
Kita vertus, „Patmos“, skirtos laukui, yra sertikuotos Tarptautinės teniso federacijos kaip 5 kategorija – Greitos.